Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Seyhan Alüminyum Şirket Profili

Seyhan alüminyum uzun yıllardır, alüminyum doğrama, pvc doğrama, cam balkon, manuel panjur, motorlu panjur,  sineklik, kepenk, garaj kapıları, fotoselli kapı satışı, montajı ve servis, kepenk ve garaj kapıları, sineklik sistemleri konularında faaliyet göstermektedir. Sunduğu ürün ve hizmet kalitesi , güven , süreklilik ve saygınlık firmamızın  gösterdiği haklı başarının temelini oluşturmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu zamandan bugüne yapmış olduğu uygulamalarla  kendini sürekli geliştirerek en modern teknoloji ile yapı sektöründe uygulamalar yapmaktadır. Sahip olduğu tecrübeyi  eğitimli ve uzman kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesine yansıtarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartmayı başarmıştır.

Seyhan alüminyum, Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olup , ulusal ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek , sizlerin destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Sizlere de kalitemizi sunmak isteriz…