Sosyal Medyada Biz}

Stor Sineklik Nedir?

Stor Sineklik Nedir?

Stor sineklik

Yaygın bir şekilde kullanımı sağlanıyor olan stor sineklik genellikle manyetik kilitleme sistemi ile sunulmakta olan ya da manuel kilitleme sistemi ile sunuluyor olan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda kullanımı ile beraber hem ergonomik hem de ekonomik bir şekilde tüketiciye ulaşmaktadır. Stor sineklik yavaş ve hızlı kapanır açılır bir şekilde değerlendirilebilir. Aynı zamanda da farklı yan kapaklara uygun payı da adaptörlerin kullanımı ile beraber farklı hız seçenekleri ile beraber otomatik olarak çalışmaların yürütülmesi sağlanmaktadır. Sineklerin boyutları göz önünde bulundurulan yapıda ve ince tellerden oluşturulmaktadır. Böylelikle sinekler teller üzerinde konsalar bile içeri giremeyecekler ve geri dönmek zorunda kalacaklardır. Sistem çalışma prensibi olarak pencere boyutlarına göre genişlik ve uzunluk baz alınarak kullanılacak alüminyum profiller ile beraber sinekliğin iç ve dış aksamını oluşturması ile tercih edilebilmektedir. Böylelikle hareket eden parçaların kontrolünün sağlanması ile beraber pencereniz kapalı iken sinekliği de yukarıda bırakabilir ve net bir şekilde dışarıyı görebilirsiniz. Pencerenizi açacağınız zaman ise sinekliği aşağı indirebilir ve sinek böcek ya da arı gibi hayvanların içeri girmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edilen bu sistemde bir u şeklinde profil vardır. Bu profilleri genellikle alüminyum olarak tercih edilmektedir. Tülün bitim noktası ile beraber alt kısıma doğru hareket ettirmeyi sağlayan bir etek profili yer alır ve sistemin çalışması sağlanır.

Mekanik aksamı ile beraber uzun yıllar rahat bir şekilde kullanma imkanına sahip olduğumuz bu ürün için yıllık olarak temizliğinin ve bakımının yapılması faydalı olacaktır. Oldukça uzun ömürlü olması birçok insan tarafından tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Aynı zamanda dekoratif bir görünüme sahip olması ve ihtiyaç halinde kullanımı, ihtiyaç dışında toplanabiliyor olmasından dolayı günümüzde birçok insanın stor sinekliği öncelikli tercihleri arasında bulunduruyor olduğunu görebiliriz. Bu sineklik türünde kolay kolay yıpranmayan malzemeler kullanılmaktadır. Sürtünmeden dolayı meydana gelebilecek olan seslerin engelleniyor olması da bu ürünleri tercih etmemizdeki en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Sürtünme ile beraber meydana gelecek olan sesler kıl fitiller tarafından engellenmekte ve tül haznesinin kanal içeriğinden dışarı doğru çıkmasına sebebiyet vermektedir.

Günlük yaşamımızda siz değerli müşterilerimize birçok model arasında çeşitler sunuyor olan firmamız stor sineklik tercih eden müşterilerimiz için birçok renk ve modelleri de beraberinde sunuyor olmasının yanı sıra doğal bir yapıya sahip olan doğrama ve dış cephenize uygun olan seçenekleri sağlamaktadır. Aynı zamanda da stor sineklik bakım ve onarım işleri ya da stor sineklik tamir işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

TEKNİK DESTEK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

0 537 496 77 13

Stor Sineklik Tamiri Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Sineklik Modellerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız