Sosyal Medyada Biz}

Motorlu Kepenk Sistemleri

Motorlu Kepenk
Güvenliğini sağlamak istediğiniz tüm mekanlar için kullanılabilen kepenk sistemleri, ayrıca konforlu bir kullanım sağlar, cephelerin estetik görünmesin de katkıda bulunur. KEPENK kapılar, konutlarda, kapalı garaj, girişlerinde, her türlü ticari işletme veya mağazalarda kullanılır. Fabrika veya depo binalarındaki geniş açıklıklara kolay uygulanır.

Alüminyum kepenk sistemleri işyerlerinizin ve konutlarınız güvenliği için kullanabileceğiniz en ekonomik, estetik ve modern çözümlerden biridir. İstediğiniz renk ve ölçülerde imal edilip şık duruşuyla yaşam alanlarınızı tamamlar. İstenilen boyutlara göre motor gücü belirlenir ve uygun olan motor kullanılır. Kullanılan motor sayesinde en sessiz halde çalışır.

Alüminyum Kepenk sistemleri dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edebilme özelliği ile sizi yormadan kolayca hareket sağlar. Tamamen alüminyumdan oluşması nedeniyle korozyon oluşumunu önler. Mukavemet (sağlamlık – direnç) yönünden ele alındığında ise, ekstrüzyon alüminyum olarak tabir edilen, içi boş profillerin bir alt gurubunu oluşturmaktadırlar.