Sosyal Medyada Biz}

Karşıyaka Cam Balkon Tamir ve Onarım Servisi

Karşıyaka Cam Balkon Tamir ve Onarım Servisi

Evinizde mevcut kullandığınız Katlanır Cam Balkon sisteminiz ve kullanılan aksesuarlar her ne kadar kaliteli olursa olsun işin ehli ustalar tarafından özenli bir şekilde montaj yapılmadığı sürece malzeme kalitesininde bir anlamı kalmamaktadır.

 

Bunun için montaj ve imalat öncesi detaylı ölçü alınmalı duvar ve tavanlardaki yamukluklar, çarpıklıklar göz önünde bulundurularak toplam ölçüye dahil edilmelidir. Bu hususlara dikkat edilmez ise katlanır cam balkon sisteminiz tam randımanlı çalışmayacaktır. İşin ehli bir ustanın yapacağı katlanır cam balkon montajı, hem ileride çıkabilecek çalışma sorunlarının önüne geçecek hemde uzun yıllar katlanır cam balkonunuzu sorunsuz kullanmanızı sağlayacaktır.

Cam Balkon Çalışma Sorunları

Katlanır cam balkon tamiri için servise gittiğimiz müşterilerimizin ortak şikayetleri camların katlanır cam balkon sisteminin raylarında ilerlerken takılmaları, camların raylarda kasıntılı gitmesi ve cam balkon fitillerinden (cam balkon contalarından) rüzgar ve yağmur suyu alma sorunudur.

Cam Balkon Kilit Arızaları

Cam balkon kilitleri genel olarak hızsızlık ve zorlanmaya karşı dayanıklıdır. hem üst, hemde altta kilit olamsı cam balkon sisteminin emniyetini arttırmaktadır. Bazen kullanıcılar fark etmeden cam balkon kilidinde çocuk kilidi aktif iken cam balkonu açmaya çalışırlar bu zorlamalar zamanla cam balkon kilidinizin aşınmasına, zorlanmasına, hatta kırılmasına sebep olabilir. seyhan alüminyum olarak firmamızda bir çok cam balkon modelinin yedek parçası ve aksesuarı mevcuttur. firmamız stoğunda bulunmayan cam balkon aksesuarlarını ise çözük ortaklarımız sayesinde temin ederek cam balkon kilit arızalarınızı tamir etmekteyiz.

Cam Balkon Fitil ve Conta Değişimi

Cam balkon contaları cam ara birleşim yerlerine büyük h conta, pimli (menteşeli) olan katlara ise küçük h conta olarak adlandırdığımız cam balkon contaları takılır.

Cam balkon contaları ses, toz, hava ve yağmur suyu yalıtımında büyük önem taşıyan aksesuarlardır.

Eski cam balkon sistemlerinde kullanılan şeffaf contalar (fitiller) ortalama 2 – 3 yıl içerisinde sararmaya başlarlar. Müşterilerimizden en çok gelen sorulardan biri ise “Cam balkonumun contaları sarardı değişir mi?” sorusu olmaktadır.  Evet değişir, dilerseniz cam balkonunuzun conta ölçülerini alın biz keselim siz montajınızı yapın, dilerseniz tüm conta değişim işlemlerinizi uzman ekibimiz yapsın

Katlanır cam balkon sistemlerin ilk yapıldığı zamanlarda popüler olan şeffaf cam fitilleri kısa zamanda sararması ve zaman içerisinde güneşe maruz kaldığı için kırılganlaşması nedeni ile kırılıp dökülmeye başlar. Bu tür şikayetleri çok duyduğumuz için firmamız artık alüminyum h fitil kullanmaya başlamıştır alüminyum h fitiller güneşten etkilenmediği için sararma, solma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Cam Balkon Temperli Cam Değişimi

Katlanır cam kapama sistemi, estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanısıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Katlanır camlama sisteminde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boyadır.

Estetik ve fonksiyonel bir balkon yapmanın en önde gelen şartı mekana uygun kapama sistemleridir.Özellikle mekanların keyif için kullanılan bölümü olan balkonlar, ortam şartlarının ihtiyaca uygun nitelik kazanmasında çok önemli bir unsurdur.Katlanır camlar, normal camların aksine, tempered cam olup, kırılma riski minimumdur.

Cam Balkon Tamir Hizmetlerimiz

-Her türlü Cam Balkon tamiri
-Katlanır Cam Balkon Tamiri
-Cam Balkon Kilit Değişimi
-Cam Balkon Rulman Değişimi
-Cam Balkon Kırılmış ve Sararmış Fitillerin Değişimi
-Cam Balkon mekanizmalarının ayarlarlanması ve yağlanması

TEKNİK DESTEK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

0 537 496 77 13

 

Cam balkon tamiri ne kadar sürer?

Meydana gelebilecek olan cam balkon sorunları genellikle mekanik aksamlar üzerinde meydana gelebilecek olan sorunlar olarak gözlenebilmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalınması halinde ise doğrudan web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz ile beraber firmamıza ulaşabilirsiniz ve doğrudan sorunların giderilmesini sağlayabiliriz. Alanında profesyonel bir şekilde hizmet sunuyor olan ekibimiz ile beraber sizlerde dilerseniz cam balkon sorunlarından tam anlamı ile kurtulabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tüm detayların en uygun koşullar altında yapılacağından emin olabilirsiniz. Genellikle malzeme değişimi ya da aynı malzeme üzerinde yapılacak onarım işlemleri bir iş günü içinde yapılabilir sorunlar arasında yerini almaktadır.

Kalite ve güvenli bir şekilde çalışmalarınızı yapıyoruz.